• Ново
Огледало Стакло со Поддршка Загреана Плоча Конвексни RH Право на Патникот за ГМ Камион

Огледало Стакло со Поддршка Загреана Плоча Конвексни RH Право на Патникот за ГМ Камион

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Референтен Број(s) : 22919746,22919745. Огледало На Работата : Моќ.Огледало Греење Тип : Загрева.Огледало Стакло Тип : Конвексен.Објектот спецификации : Огледало Стакло Тип : Convex Mirror Греење Тип : Heated Mirror Работата : Power Compatible со : 2014-17 Chevrolet Silverado 1500 Патникот Side2014-17 GMC Сиера 1500 Патникот Страна.

Особините

Купувачите избираат и