• Ново
Слонова Коска Corsage Иглички. Големина 2 Pk/100 (тркалезна форма)

Слонова Коска Corsage Иглички. Големина 2 Pk/100 (тркалезна форма)

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100 иглички во јасна пластични случај за лесни за складирање.Се користи за мода и функција со corsages, boutonnières, букети и аранжмани.Се користи за мода и функција со corsages, boutonnières, букети и аранжмани.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64