• Ново
ЛА Лен 60 од 120 Правоаголни Полиестер Poplin Tablecloth/Пакување од 1 / Тиркизна.

ЛА Лен 60 од 120 Правоаголни Полиестер Poplin Tablecloth/Пакување од 1 / Тиркизна.

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,poplin.Директно од Фабриката ЛА Лен овозможува да се добива највисок квалитет на објектот.За да се избегне добивање на втор квалитет, оштетени, или вратени производи, ве молиме бидете сигурни дека тоа е испраќаат до вас од страна на ЛА Лен. 60 x 120 Инчен, 100% Полиестер Poplin Tablecloth.Дамка крпа салфетки, табела тркач, катедрата покрива, sashes, маса-здолниште, правоаголни tablecloth, круг tablecloth, квадратни и круг облоги.Достапни во различни бои и ткаенини, овие високо-квалитетни производи се идеални заврши до вашата маса што сте биле барате.Ако имате прашања во врска со било какви производи или ќе се погледне за еден поинаков облик, големина, боја, материјал, или само сакате сопствен објект, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Answer : ___________________________ Note : Ние сме го направиле нашите најдобри за да се прикаже како точно како е можно боите на производите.Сепак, ние не може да гарантира слика во боја ќе бидат точни.

Особините

Купувачите избираат и

Ling е моментот Прашливи Сина Вештачко Цвеќе Грабеж Цветни Аранжмани Централен за Свадба Прием Душо Маса Декорации

Чекор 2 : Ставете пластична флорални кафез во предцентар позиција на душо табела.Доколку ставката што ст

DEN 688.80