• Ново
CGSignLab 2473583_mbsw_8x3_None |Бесплатни WiFi -Викторија Рамка Премиум Брусен Алуминиум Знак | 8x3

CGSignLab 2473583_mbsw_8x3_None |Бесплатни WiFi -Викторија Рамка Премиум Брусен Алуминиум Знак | 8x3

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изградена во САД. 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени раб до раб - целосна крварат.Хардверски Додатоци : edge-зафат метал standoffs.Печатат директно на класична бела завршница, алуминиум и знаци направи одличен прв впечаток.Овие прифатлива, но сепак трајни знаци се најубаво прикажани со работ-зафат метал standoffs.Алуминиум знаци обезбеди лесен, издржливи се прикаже опцијата дека нема да рѓа или исчезнат.

Особините

Купувачите избираат и