• Ново
QINLMITE Компатибилен за iPhone 11 Про Max Паричникот Случај со Држачот, Премија СТП Кожа Флип Folio Телефон Случај со Држачот, Жени, Девојки врвка за околу Рака Маска за iPhone 11 П?

QINLMITE Компатибилен за iPhone 11 Про Max Паричникот Случај со Држачот, Премија СТП Кожа Флип Folio Телефон

DEN 861.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се Земе Out Featured со 9 картичка слотови & 1 парите слотови.Пакет : 1 x случај(телефон и други додатоци не се вклучени). Бојата може да изгледа малку поинаква (посветли или потемни) на различни уреди.Топло Совет : 1.Магнетното клип и монтажни врвка за околу рака овозможи лесен пристап до вашиот Apple i Phone 11 Про Max без никакви проблеми. Ве молиме купи shatterproof екран заштитник за понатамошна заштита од капки.Мека Material Inner школка направен од флексибилни и издржливи TPU да го заштитите вашиот телефон од испакнатини, носат и солза.Магнетни Closure The силни Магнетни затворање обезбедува безбедно складирање и брзо се отвори-затвори искуство.Со 9 Кредитна Картичка Слотови & Носител на Функција, тоа го чува вашите картички, пари и телефонот во еден како секојдневна употреба.Само еден fingertip да се извади картичка.Специјално дизајнирана за Apple i Phone 11, i Phone 11 Про и i Phone 11 Про Max.Напомена : внатрешно покритие е UNDETACHABLE.Посебна шема испечатени на кожа случај облекување на вашиот телефон прилично, смешна и симпатична.Стилски и Заштитна : Квалитет направена СТП Кожен Паричник Случај карактеристики повеќе боја опции, како и четири агол и од напред и од назад заштита.

Особините

Купувачите избираат и