• Ново
Taykoo Хидратантен Кармин Течен Кармин Усна Шминка долготрајни 3 КОМПЈУТЕРИ Set

Taykoo Хидратантен Кармин Течен Кармин Усна Шминка долготрајни 3 КОМПЈУТЕРИ Set

DEN 1039.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мат Кармини донесе посебна формула за да се постигне мат финиш уште не сушење ниту дебели како и обично мат кармин.Тоа обезбедува мат финиш вашите усни и остава чувство мека на целиот ден.На кармин текстура е лесна и мека, со високо пигментирани мат финиш, без да се загрозат хидратантен удобност.Мат Кармин формула е долга-трајни и водоотпорен, навлажнувачки, дупка со доказ.Тоа е свилен, таписерии и домот, направи копија на вашите усни лесно, погоден за сите сезони шминка, особено во канцеларија, датира, шопинг, лето партија со пријатели.Ова е многу удобен, многу убава кармин, лесно да се носат.

Особините

Купувачите избираат и

Ноќта на вештерките Кармин долготрајните Мат Усна Сјај Не-Стап Првенство Водоотпорен Бисерна Дијамант Усна Глазура

Производ Includes3x Lipstick This производ, обично се спроведуваат во рок од 715 дена и се врати безусловно во рок од

DEN 1773.60

Вино Срце Усна Кал Кармин Мека Смог Мат Сомот Усна Глазура Не - Стап Првенство Водоотпорен Убавина Шминка Хидратантен

И ние и ветуваме дека ние не ги тестираме сите наши производи.Глутен& Cruelty Free Кармин : Ние purshed и професион

DEN 2323.20