• Ново
EDTA Disodium Сол [Ethylenediaminetetra-оцетна Киселина, disodium Сол dihydrate], 2.5 Килограми

EDTA Disodium Сол [Ethylenediaminetetra-оцетна Киселина, disodium Сол dihydrate], 2.5 Килограми

DEN 276.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Хемиска Формула : C10 H14 N2 O8 Na2 - 2 H2 O.CAS Број : 6381-92-6. Молекуларна Тежина : 372.2. Вообичаено Име : Ethylenediaminetetraacetic киселина disodium сол dihydrate.CAS Број : 6381-92-6 Молекуларна Формула : C10 H14 N2 O8 Na2 2 H2 O Молекуларна Тежина : 372.2.

Особините

Купувачите избираат и