• Ново
Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор Автомобил Робот Играчка,Гест/Далечински Упра

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

DEN 2949.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мера, а во меѓувреме се донесе на вашето дете се многу изненадување и забава.✿【И далечински управувач автомобил и робот】малку херој може да уживаат двојно забава во 2 начини на игра, трансформирање на оваа деформација спасување робот од резервоарот на робот и се врати повторно!. ✿【Техничка смисла】функцијата на овој далечински управувач автомобил е моќен, како што 360° трик врти танц да им дозволи на децата да уживаат во робот соло изведба, која ќе биде многу интересно!Три деформација методи на watch индукција, далечински управувач и гест.

Особините

Купувачите избираат и