• Ново
Моќ Сонда IV w/Случај & Акк - Црвена (PP401AS) [Автомобил Дијагностички Тест Алатка Дигитални Volt Метар ACDC Тековната Отпор Коло Тестер на Инјектор за Гориво Тестер]

Моќ Сонда IV w/Случај & Акк - Црвена (PP401AS) [Автомобил Дијагностички Тест Алатка Дигитални Volt Метар ACDC

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Снабдувањето со Енергија и Основа за Функционална Компонента Тестирање.Дигитални Volt и Ohmeter коло за тестирање.Голем Колор LCD Екран со Лесно да се Движите низ Корисничко Мени.AC-RMS, AC Врв до Врв, Фреквенција и Пулс Ширина за јачина на тестирање.Гориво Инјектор тестер за лесно коло дијагноза.УПЦ/ECM Возачот обезбедува безбедно напон за тестирање на компјутер, возачот кола.Моќта Сонда IV Дијагностички електронски плочки и составни тестер на снабдувањето со енергија од батеријата и земјата.Кој AC/DC Voltmeter, Ohmeter, Фреквенција, Pulsewidth (Позитивни и Негативни) и дополнителни дијагностички начини : Инјектор за Гориво Тестер, PCM/ECM Возачот Тестер и ECT2000 Сигнал трагач.Моќта Сонда IV Дијагностички електронски плочки и составни тестер на снабдувањето со енергија од батеријата и земјата.Кој AC/DC Voltmeter, Ohmeter, Фреквенција, Pulsewidth (Позитивни и Негативни) и дополнителни дијагностички начини : Инјектор за Гориво Тестер, PCM/ECM Возачот Тестер и ECT2000 Сигнал трагач.Достапни Бои : .PP401 AS - Црвена.PP405 AS - Зелена.

Особините

Купувачите избираат и