• Ново
Занитвам Ореви, Рамна Глава Навој Rivetnut Вметнете Орев Асортиман Комплет, Жолта Цинк Позлатен Заврши 160PCS #8-32#10-24 1/4-20 5/16-18 3/8-16 Јаглероден Челик Rivnuts Nutserts за Автомобилск?

Занитвам Ореви, Рамна Глава Навој Rivetnut Вметнете Орев Асортиман Комплет, Жолта Цинк Позлатен Заврши 160PCS

DEN 292.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Најдобрата Комбинација】 –Постојат вкупно 160 парчиња Јаглероден Челик рамна глава занитвам ореви во 5 големини : #8-32 UNC #10-24 UNC 1/4"-20 UNC 5/16"-18 UNC 3/8"-16 UNC. 【Широк Спектар на употреба】 – Широко се користи во автомобилската, мебел, декорација, електрични и индустриски производи, погодни за различни прилики, тоа може да се користи во климатизација, противпожарни, гас итн) и, исто така може да се користи во медицината пијалаци храна, хемиската индустрија и метални листови.Без прашања праша!!.Со производство на најдобрите техники, Lu Kai Sen занитвам ореви имаат мазна, брус-слободна површина.

Особините

Купувачите избираат и

Возбудлив Орев, Јаглероден Челик Возбудлив Орев, Занитвам Орев, Голем Капацитет Практична Работа за Индустриски

Боја цинк рамна глава возбудлив нут со вертикална конец, силен ритам јаглероден челик материјал произв�

DEN 554.16