• Ново
MODERION Двојка Троседот, 70 L Софа Кревет со Цврсто Дрво Рамка, Каучи со Дишењето Кожа, Лесно Собрание 2-седишта Троседот за Дневна Соба,Канцеларија,Мал Простор Темно Сив

MODERION Двојка Троседот, 70 L Софа Кревет со Цврсто Дрво Рамка, Каучи со Дишењето Кожа, Лесно Собрание 2-седишта

DEN 1152.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

дебели на перница е 7.76 Lbs Квалитетот на Пакет : 2 Package Листата : Троседот*1 Инсталација цртежи*1.Оваа софа кревет е лесно да се одржи на 2 или 3 лице.СТИЛСКИ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : поддршка рамката е направена од цврсто дрво,и изберете memory пена како пополнување,Сите троседот е обвиен во Leathaire.и едноставен, стилски дизајн даваат повеќе избор за дневна соба, home office,спална соба или мал простор.ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ?На троседот со модерна едноставен стил да зачин до вашата дневна соба или канцеларија.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : каучот може да се состави во рок од 20 минути.Од цртеж дизајн на испорака на производи, ние се обрне внимание на сите детали.Разноврсна за било оркестарот На каучот со едноставен дизајн мешавини без никаков напор во секој ентериер со стил и ќе додадете селски допир да вашиот дом.48" која е супер утеха кога ќе седнете тоа.Оваа двојка троседот создава топол простор дека е така едноставен и привлечен.ЛЕСНО се ГРИЖИ И за ДИШЕЊЕ : површината на овој двојка софата е направен од leathaire.Додека вие уживате во оваа столица е стилски изглед,лесно чистење и отпорност на абење, исто така можете да уживате во удобноста и здив-способност поднесена од страна на троседот ткаенина.На 3-седишта троседот, додава удобно и практично на допир на секој простор за живеење.Едно лице е во ред да го направи тоа.Уникатен Концепт На дизајн на производот целта е јасна, да се создаде елегантна, удобно мебел со неограничени можности.

Особините

Купувачите избираат и