• Ново
Mellow ADAIR Среден Век во Модерната Двојка/Троседот/Каучот со Потпирач Џебови, Светло Сива

Mellow ADAIR Среден Век во Модерната Двојка/Троседот/Каучот со Потпирач Џебови, Светло Сива

DEN 9359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер.Остане на fleek со безвременски модерна Двојка да се вклопи во секоја соба со флексибилност сакате.Складирање џебови сузбивањето на потпирачи за раце за да го држете вашиот далечински Управувач, списанија и повеќе.Вистински еукалиптус дрво рамка и нозете за здрав поддршка и префинет Изглед.Алатката-бесплатно собранието s ќе имате на вашиот двојка во 4 едноставни чекори.Димензии : 52"L x 28"W x 30"H, 1-година на Производителот .Исто така достапен и на појавување на троседот.Стил : Сакам седиште Имаме простор saver колекција кој заштедува простор без да скокнеш стил.Се сретне ADAIR.Висока густина пена перници завиткани во мазна, чиста постелнина обезбеди средна цврстина со максимална поддршка.Дожд или сјај, овој loveseats буквално доби грб, заедно со вашиот далечински управувач, списание и нешто друго што може да ви треба во склопот чуваат во потпирач џебови.

Особините

Купувачите избираат и