• Ново
Среќа Бренд за машка долна облека - Памук Мешавина Водат Боксер Кратко (6 Парчиња)

Среќа Бренд за машка долна облека - Памук Мешавина Водат Боксер Кратко (6 Парчиња)

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие боксер кратко се направи мека и unrestrictive, одржување на нивната форма, дури и по најдолгиот ден да направи да се чувствувате кул и сигурни во себе.Value Pack - Ова multipack на 6 парови на долна облека е одличен подарок за Божиќ, роденденот, или само да се покаже некои љубовта на вашиот маж или дечко.

Особините

Купувачите избираат и