• Ново
Lxuqian Лаванда Кесички Пурпурна француски Сушени Лаванда Кесички Занает Торба Молци Заштита за Плакарот и Фиоки Природни Воздух Прочистувачките Два Торба (9-Pack-L)

Lxuqian Лаванда Кесички Пурпурна француски Сушени Лаванда Кесички Занает Торба Молци Заштита за Плакарот и Фиоки

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУШЕНИ ФРАНЦУСКИ ЛАВАНДА ПУПКИ има светлина прекрасен мирис.Лаванда е одлично средство за опуштање, како и.Тоа се користи за несоница, анксиозност, депресија и да се укине вашето расположение.Исто така, најдобро користи за плакари, фиоки, салата кеси, автомобили, лен плакари, куфер, перници, и чување на кутии.ЗНАЧИ : Да се ослободи силна ароматични мирис на лаванда, обидете се да се тресат торба малку, стискаш на кесички, или дури и здроби ливчиња/мелење на цветни пупки.Силна прекрасен мирис на лаванда ќе биде објавен.И дали ова еднаш во некое време додека боја згаснува и мирис целосно ослободени.ЛАВАНДА КЕСИЧКИ ЗАНАЕТ ТОРБА ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Користете го нашиот кесички да се претстави Наставникот подароци, Порибување Stuffers, Куќа Затоплување подарок, Велигденски подароци, Божиќ подарок, Ден на Мајката дар, Ви Благодариме подароци, Свадба Фрли, Тие се убави и беа голем хит.ЛАВАНДА ТОРБА ИЗРАБОТЕНИ ОД 100% Пурпурна француски Сушени Лаванда.НЕ УЖАСНА ХЕМИСКИ ИЛИ ЕФТИН парфем мириса, бидејќи овие мали подароци се полни со одличен квалитет природни Lavendar.Големина : 9-pack-Л.

Особините

Купувачите избираат и