• Ново
Челик DN Колега T316 Нерѓосувачки Челик Лево и Право Раце Тема Swage Заостануваат Завртки за Дрво Пост на 1/8 Палубата Оградата Комплет, Кабел Оградата/Скалило Палубата О?

Челик DN Колега T316 Нерѓосувачки Челик Лево и Право Раце Тема Swage Заостануваат Завртки за Дрво Пост на 1/8

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова палубата оградата хардвер одговара 1/8" OD кабел на оградата систем.Нов палубата оградата дизајн, чисти и елегантен.Палуба и Скалило Кабел оградата систем не е само едноставен, но исто така нема да ги блокирате вашиот поглед.На заостануваат навртки може да бидат drilled во дрво за да се прилагоди на стегање без дополнителни turnbuckle или tensioner.Ова палубата оградата хардвер одговара 1/8" OD кабел на оградата систем.Овој кабел оградата комплет вклучува 30 компјутери лево, 30pcs десната рака тема заостануваат навртки, и 2 вежба малку.Нерѓосувачки Челик T316 материјал, анти- ' рѓа ,вода и корозија, морски Одделение, добри се за внатрешна или надворешна употреба.Темата завртки се дизајнирани за дрва/дрво пост.Темата завртки се дизајнирани за дрва/дрво пост.Хидраулични crimper е потребно да го поврзете го кабелот за да заостануваат завртки.Производи без Лево ако сакате да DIY висок квалитет на кабел оградата систем, стандард 1/8" (OD) кабел кој беше направен на T316-не ' рѓосувачки челик recommended.И овој кабел оградата нема да биде лесно unfixed или destroyeded.Тоа ќе ротирање на челичното јаже во истата насока, кој се решава проблемот на извртување на прикачен на жица.T316 Нерѓосувачки Челик материјал, анти- ' рѓа ,вода и отпорност на,морски Одделение, добри се за внатрешна или надворешна употреба.By дизајнот на Правото&лево раце нишката, се разбира тоа може да се користи за да се прилагоди на тензија на приклучен кабел, па turnbuckles не се потребни во оградата систем.

Особините

Купувачите избираат и