• Ново
Премија се Зголеми & Сандаловина Свеќа | Високо Миризливи Свеќи за Home | Роуз Свеќа | 8 мл 45 Часот Гори, Падот Свеќи, Сите Природни Соја Свеќи, Ароматерапијата Свеќа со М

Премија се Зголеми & Сандаловина Свеќа | Високо Миризливи Свеќи за Home | Роуз Свеќа | 8 мл 45 Часот Гори, Падот

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа може да се користи за несоница, медитација, ароматерапијата, отстранување на мириси, итн. ????СВЕЌИ СО ЦЕЛ : Овој свеќа е направен да донесе светлина во темнината на трговија со луѓе и ропство.Ова ќе се направи прекрасен подарок за пријател, близок, роденденски подароци, куќа оркестарот подароци, стан essentials подароци, најдобар пријател подароци, а уште подобар за лекување на себе си за сите прилики. ????ТЕРАПЕВТСКИ АРОМА : Овие рака-истури свеќи биле направени со користење на уникатен спој на етерични масла, најдобрите комбинација на најчиста состојки, како и природни соја восок да се формулира убаво enhanced арома фрли.Тоа доаѓа во 8 мл црна мат стакло за естетски префинета изглед.Ослободување од најдобрите мириси кои се целосно ослободени од токсини, парафински и штетните остатоци.Секоја свеќа купи донира на нашата љубов партнер, Zoe International, кој работи за да се запре ширењето на трговијата со луѓе и да се обезбеди лекување на жртвите од таквиот криминал.Ова е единствена свеќа, кои ги носи светлина на најтемните места во нашиот свет.Мекото цветни ноти на свеж-намалување на рози заедно со вуди сандаловина го прават овој многу елегантен, софистициран мирис.Повеќето миризливи свеќи се помали, ова свеќа гори 2 до 3 пати повеќе отколку повеќето миризливи свеќи продаваат тука.Сандаловина опушта и смирува умот, и Роуз носи рамнотежа и хармонија.

Особините

Купувачите избираат и