• Ново
GALS48M4JG 48 W x 96 L GearLoft Надземни Гаража Таванот Монтирани Багажник

GALS48M4JG 48 W x 96 L GearLoft Надземни Гаража Таванот Монтирани Багажник

DEN 9583.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува до 96 сертификати.Покриени од страна на брендот е 10-годишно ограничена гаранција, може да се смета на тоа сигурно, безбедно апарат за складирање за годините што доаѓаат.На прилагодлива висина овозможува до 96 сертификати.На тешки багажник, отпорен на корозија тешко грб заврши, а изградена-во платформа обезбеди трајност, додека EZ Поврзете заклучување игли се одржи точки на поврзување во место. 48" W x 96" D x 23-37" H (прилагодливи) 2.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12