• Ново
Виткање Багаж Управување со Долната Полица - Обезбедува Дополнителен Простор во Плакарот, Спална соба, или Дневна Соба (Темно Кафеава)

Виткање Багаж Управување со Долната Полица - Обезбедува Дополнителен Простор во Плакарот, Спална соба, или Дневна

DEN 1605.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Познат по својата функционалност и убавина, секој од нашите производи е индивидуално направена од најдобрите квалитетни материјали, вклучувајќи нерѓосувачки челик, бамбус, acacia дрво, хром и прав-обложени метали и други парична казна hardwoods.Овој Преклопен Багаж Рек обезбедува дополнителен простор во плакарот, спална соба, или дневна соба за вашите гости.Право Висина Багаж Рек го прави лесно да се спакуваат или се отпакува без виткање завршена.Вграден-во долната полица обезбедува дополнителен простор за чевли или други предмети.Огради за лесни за складирање.Направени од издржлив pinewood.Нема собрание потребно.Избрише со малку влажна крпа.Не се впие.Не користете сапун.Сува веднаш со крпа или марамче.Не оставете да се исуши.Производ ќе искриват ако тоа не е сушен веднаш.Карактеристики на дното полица која ќе служи како погодни чевли решетката.Боја : Темно Кафеава Боја.

Особините

Купувачите избираат и

Виткање Багаж Рек Виткање Багаж Полици Професионални Хотел Куфер Поддршка Цврсто Дрво Багаж Складирање Рек Патна

❤ На багаж рек како ова е, се разбира, исто така, мора да се има за хотели кои сакаат да обезбеди максимум

DEN 235.68