• Ново
Althea Копчето Назад Среден Век Ткаенина Модерна Двојка (Сив)

Althea Копчето Назад Среден Век Ткаенина Модерна Двојка (Сив)

DEN 10187.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Работ заштита дизајн за да се спречи објекти од паѓање.ДИМЕНЗИЈА : Вкупно Димензија : Φ14.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Можете да користите 40 W сијалица.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Дизајнирани да издржат секојдневна облека, ова е дете одобрени и пет пријателски.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени. Страна маси за мали простори големина.Дрвени Директно Нога.Напон : 110 V ; Светлосен извор : E26 ( сијаличката не се вклучени) компатибилен со блескаво, LED, CFL и халоген светилки со E26 приклучоци (стандард САД sockets),ви препорачуваме да користите мала големина сијалица за пример G45.USER-FRIENDLY : Моќ кабел должина 118" се проширува и обемот на користењето на ова стои светилка.Дизајн Предност : Стилски и убави,дом за складирање, и практично да се движат.Лесен за Чистење : Кога постои прашина на кафе на маса,само користење на влажна крпа за чистење.Килим подлога препорачува да се спречи било пропаѓање.Идеален за домови, канцеларии, барови, клубови и ресторани и кафулиња.Исти се поставува на располагање, или да се меша и натпревар различни стилови или ткаенини за да креирате ваши сопствени комбинација.Простор за заштеда.Повод : Ова кафе од страна на маса погоден за дневна соба,трпезарија,гостинската соба, канцеларија,балкон atc.Оваа двојка е голем плус за секоја соба во вашиот дом, не само дневната соба.3 пластични нозете на дното за да се намали бучавата,анти-лизгање и да се спречи гребење на подот.

Особините

Купувачите избираат и