• Ново
Роки Термички долна облека за Момчиња Памук Поврзана Thermals Деца База Слој Долго Јован Пижами Сет

Роки Термички долна облека за Момчиња Памук Поврзана Thermals Деца База Слој Долго Јован Пижами Сет

DEN 957.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Половината од панталони се виткаат за удобно сит се вклопуваат.Тие се вклопуваат сит е доволно тоа што не постои bulkiness покажува кога се носи под облеката.ВЛАГА WICKING : Дизајнирани да ги задржи и ќе се исуши, ова со долги ракави кошула и долги панталони се направени за да се фитил далеку пот и други влага, ова термички долна облека за момчиња сет ќе ја работи својата работа, без разлика колку се активни и да сте.ПРЕКРАСНО ТОПЛО : Карпести е термички долна облека за девојки е совршен за употреба под формални или неформални облека за на работа или за некој ден, или термички долна облека може да се носи како удобен пижами на студена, лути ноќи. 2 ПАРЧЕ СЕТ : Овој Карпест памук поврзана термички долна облека за момчиња сет е дизајниран за удобност со Полиестер wicking microfibers.Тие се исто така прекрасни да спијат во.Овие термички долна облека се еластичен & удобно.Овие се изработени од свилен мазна поврзана влакна.Овие момче е термички долна облека се еластичен удобно.Овие Карпести Мазна Поврзана Thermals се добро дизајнирани за да се носат под облеката ИЛИ сам.

Особините

Купувачите избираат и

Роки Мажите Термички База на Горниот Слој (Долго Јован долна облека Кошула) Изолирани за Надворешна Ски Топлина/Екстремен

Машина За Миење.Да ЗАПРЕ ДОСАДНИ ЗАЧЕСТЕНОСТА Плус, тие крајот постојано чешање заеднички со старата шк

DEN 455.76