• Ново
MEROKEETY Жените Вафли Поврзана Batwing Долг Ракав Јакна Лабава се Отвори Пред Џемпер Грб

MEROKEETY Жените Вафли Поврзана Batwing Долг Ракав Јакна Лабава се Отвори Пред Џемпер Грб

DEN 756.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатна Карактеристика : .Уникатен Дизајн : преголеми дечко јакна, dolman ракави, со пораби ракави, slouchy опуштете се вклопуваат, пријатна буци вафли сплетам, shawl јака, основните кожурец јакна, под хип должина, солидна боја, еластичен материјал.Лесни Еластичен Вафли Поврзана.Ткаенината е супер удобен и мека!Тоа голема да седат околу куќата или носат во канцеларија.дечко Slouchy Одговара.Тоа е совршен тежина за кул летни вечер или пролетен ден,.Тоа е совршен тежина за кул летни вечер или пролетен ден,јакна има должина е убаво да се носат со leggings или тесни фармерки, панталони или фустан.Оваа batwing јакна е неверојатен!!Толку удобно и пријатно за ова време на годината.Тоа е како една прекрасна сите околу објектот и мора да се има за есен и зима облека.Batwing Ракав.Пар и со tees, фармерки, спортски чевли или чизми, за стилски класичен изглед!.Shawl Collar Batwing Sleeve Basic Солидна Colorboyfriend Slouchy Fit Lightweight Еластичен Вафли Knit Great за Пролет, Есен, Кул ден.Основни Солидна Боја.Машина За Миење.Секој треба пријатна и стилски јакна!Грбот не е премногу густ или премногу тенка, совршен за меѓу месеци и лути падне ден.Толку удобен јакна врвот!.

Особините

Купувачите избираат и