• Ново
4K Дигитална Камера за Видео Камера за YouTube, Kenuo 48MP Vlogging Камера за видео камера со WiFi, 3.5 IPS Екран на Допир, Широк Агол Леќа, 32GB SD Картичка, на Време Застаруваат, 16X Дигита?

4K Дигитална Камера за Видео Камера за YouTube, Kenuo 48MP Vlogging Камера за видео камера со WiFi, 3.5 IPS

DEN 3118.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Откривање на лице, Убавината на Лицето, Анти-се тресат, Насмевка Снимајте : Поддршка. Дигитална камера е наменета за аматери,не за Професионални корисници. 【Дигитална Камера со Wifi Конекција】Само симнете "OKJ" СТАН, на вашиот телефон или таблет, можете далечински управувач дигитална камера.Дигитален Зум : 16 X digital zoom (без оптички зум, нема авто фокус).Леќи на камерата : Фиксен Објектив F/3. Автоматско Исклучување : 3mins/5mins/10mins/ИСКЛУЧУВАЊЕ Јамка Снимање : 3mins/5mins/10mins/ИСКЛУЧУВАЊЕ.) Ние нуди 30 дена за враќање на пари и 1-годишна гаранција.Само поврзете го 4k видео камера на компјутер со USB кабел и изберете "КОМПЈУТЕР КАМ" на владата.36 милиметри Широк Агол Леќа : F/2.Ова видео камера карактеристики повеќе функции : движење откривање, авто-тајмерот, јамка снимањето, континуирано снимање, анти-се тресат, откривање на лице, убавина лице, насмевка го фати, итн. 【Време застаруваат & Бавно Движење】Kenuo 4k видео камера има видео застаруваат функција.Совршен подарок за било кој празник, Божиќ, ноќта на Вештерките, роденден, годишнина, или специјални настани.

Особините

Купувачите избираат и