• Ново
Стандарден Мотор Производи AC482 Неактивен Воздушна Контрола Вентил

Стандарден Мотор Производи AC482 Неактивен Воздушна Контрола Вентил

DEN 1135.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Земја На Потекло : Кина.Пакетот Висина На Производот Е 2.97 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 5.9 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 3.86 Инчи.Прецизност-првиот вентил компоненти се обезбеди точни проток.Како глобален производител на гасови контрола на производи, имаме целосна контрола на процесот на производство, од компонентите на готовиот производ?.Произведени со највисок степен на материјали за продолжен живот и супериорни перформанси.Како главен производител на издржување на автомобилски резервни од 1919 година, ние ја испорача највисоката квалитет и најдобро покривање за да се задоволат вашите поправка потреби.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12