• Ново
AUTOARK Кожа 18 Парче Наочари за Складирање и очила со Диоптер Екранот Фиока Lockable Случај Организаторот,Црна,AW-055

AUTOARK Кожа 18 Парче Наочари за Складирање и очила со Диоптер Екранот Фиока Lockable Случај Организаторот,Црна,AW-055

DEN 1367.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ Димензии (L x W x H) : 13.4" x 7.9" x 9" (34 x 20 x 23 см).Метал Заклучување,Црна Висок Степен на СТП Кожа површина,на Две нивоа,18 одделни прегради за да ги задржи вашите очила за сонце и очила за организиран.Јасно стакло врвот ти дава отворени погледи и можете да го најдете вашиот омилен богатство во секунди со овој уникатен очила и накит кутија.Совршена за домашни и бизнис употреба, и прекрасен подарок идеја.Одговара за чување на очила,накит,манжетната линкови,резервни линкови,прстени,обетки,ѓердани,итн.Секој од нашите производи се детално ја дизајниран и произведен да,имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди стабилен квалитет.Ако не сте задоволни со нашите производи,ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Материјал Тип : Кожа | Големина : 18 Прегради.

Особините

Купувачите избираат и