• Ново
Yuucio100 FT 2 Пакет G40 LED Свет String Светла,2700K Водоотпорен Виси Отворено Светла со Далечински управувач,Dimmable Патио Светлина String со 52 Пластични Светилки (2spare) за Балкон,Заба?

Yuucio100 FT 2 Пакет G40 LED Свет String Светла,2700K Водоотпорен Виси Отворено Светла со Далечински управувач,Dimmable

DEN 1343.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【Водоотпорен т грижите за заборавајќи да го исклучите светлото и да предизвика дополнителни трошоци.Поддршка крај до крај се поврзете. 1 W led енергија светилки, во споредба со оние традиционални string светилки со светилки 5 W, нашата надворешна сијалица светла ќе се намали за 80% од цената на енергијата.

Особините

Купувачите избираат и