• Ново
ADIGARAUTO S20141 Електронски Гас Тело Компатибилен Со 2004 2005 2006 2007 Ford Focus

ADIGARAUTO S20141 Електронски Гас Тело Компатибилен Со 2004 2005 2006 2007 Ford Focus

DEN 1607.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔️Возило Апликација : 2005-2006 Форд Фокус LX Austero Седан 4-Door2004 Форд Фокус LX Седан 4-Door2007 Форд Фокус S Седан 4-Door2004 2007 Форд Фокус SE Седан 4-Door2005-2007 Форд Фокус SE Tipico Седан 4-Door2004 Форд Фокус SE Вагон 4-Door2007 Форд Фокус SE Вагон 5-Door2007 Форд Фокус СЕД Седан 4-Door2007 Форд Фокус СЕД Вагон 5-Door2007 Ford Focus ST Седан 4-Door2004 Форд Фокус ZTS Седан 4-Door2004 Форд Фокус ZTW Вагон 4-Door2005-2006 Форд Фокус ZX4 Седан 4-Door2005-2006 Форд Фокус ZX4 ST Седан 4-Door2005-2006 Форд Фокус ZXW Вагон 5-Вратата -✔️Карактеристики - Гас тела се дизајнирани и тестирани за да одговара OE спецификации за да се обезбеди дека власта, економичност на горивото и управливост се врати при замена не успеа оригинал единица. ✔️ОЕМ Дизајн & Директен Замена.✔Гас тела се дизајнирани и тестирани за да одговара OE спецификации за да се обезбеди дека моќта, економичност на горивото и управливост се врати при замена не успеа оригинал единица.- Пригушување тела натпревар OE време на одговор за врв на перформансите на диск.- Пригушување тела се 100% тестирани за да се обезбеди максимална ефикасност и подолг живот, право надвор од кутијата. ✔️【Осветленост Броеви】- TB1088, 67-6005, S20141, S4 Z9 E926 AA, 3 S4 Z9 E926 AB, 3 S4 Z9 E926 AC.- Пригушување тела се гарантира да ги исполнуваат или надминуваат OE перформанси обезбедување денес s техничар со квалитетот делови потребни за да одам на работа, право, прв пат. ✔️Гас тела се 100% нови и не remanufactured за да се обезбеди максимална ефикасност и подолг живот, право надвор од кутијата.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12