• Ново
Злато-т Фиока Копчиња Деца Кабинет Копчиња Девојките се Повлече, се Справува со Брусен Месинг Кујната Кабинет се Справува Шкафот Бања Вратата Копчиња Салон Хардве?

Злато-т Фиока Копчиња Деца Кабинет Копчиња Девојките се Повлече, се Справува со Брусен Месинг Кујната Кабинет

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Дизајн】Дизајниран со елеганција и софистицираност на ум, детали пар со елегантни силуета за дизајн кој одговара широк спектар на оркестарот. 【Копчиња и Куки】Погоден за кабинети,фиоки,градите,шкафови,кујната или капут / клуч / шапка куки.Се изедначи површината да се обезбеди заштита против прст печатење на дамки и нејзините особено antioxidation третман ќе се обезбеди производот да не оцрни.Висок Квалитет На Цинк Легура 4 Пакет. 【Лесна инсталација】вие само треба да се вежба дупка во кабинетот и стегнете со шрафцигер. 【Обезбеди завртки】 Секој knob има фиксен завртка и проширување завртка, кој е многу удобен за вашата различни проекти.можеби ќе треба да купите завртки на дополнителни должина во зависност од вашиот кабинет ширината;. 【Гарантиран Сервис и Купи со Доверба】Обезбеди 100% задоволни со клиентите!Копчиња се Stury, трајни, ако имате било какви проблеми со копчиња, само се чувствуваат слободни да ги споделите знаеме и ние ќе обезбедиме бесплатна услуга за замена.

Особините

Купувачите избираат и

660 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување со сврзувачки

660 компјутери за Шиење Копчиња за Шиење да се Шие На Дрво, Дрвени Шарени Копчиња Обезбедува Снабдување с�

DEN 1897.92