• Ново
Saloogoe Женска Боја Блок Дуксери Pullover Долг Ракав Суичери Туника Блузи(S-XXL)

Saloogoe Женска Боја Блок Дуксери Pullover Долг Ракав Суичери Туника Блузи(S-XXL)

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Искрено кажано, тоа маскирани кошули не е толку дебела што е нормално суичери.Не pilling и намалената по повеќе мие и останува мека, како и.Должината на drawstring е умерена, да стигне до под градите, и нема премногу долго за да се предизвика непријатности кога ќе се превиткуваат.За Спорт : Како активни суичери за да се спарите со спортски шорцеви/joggers/патики за да се направи некои простор, кој ќе се обезбеди максимална слобода во секој момент ќе се водат. ✦Карактеристики : Симпатична Женска Дуксери со Боја Блок Дизајн, Pullover Маскирани Суичери, Прилагодлив Drawstring, туника должина Може да се Носи со Leggings, Чисто и Стилски.Ракавот е доволно долго за вашиот грб, Тоа не падне лесно кога ќе се обидете да scrunch до ракавите.Долг Ракав.И Како Undershirts за да се Спарите со Палта/Јакни/Јакна за да се Задржи Топло во Зима.Стави цвеќиња и храна на Пикник крпа, Уживаат во пријатен време со семејството. 60%Полиестер/35%rayon/5%spandex, направен од лесен материјал и помалку тешки од вообичаеното, суичери.Јас сум сигурен дека ќе биде опседнат со овој дуксери со женствени бои.Во есен, како класичен дуксери да се носи со фармерки/ joggers/leggings за еден неврзан и стилски изглед.Тоа, исто така, да те направи топло.Па тоа може да биде како undershirts со капут/јакна/cardigans во ладна венеат.Drawstring топло худ.Во ладна летни ноќи, ќе можат да носат сами, само натпреварот со шорцеви/здолништа.Можете да ја обидат за семеен собир во паркот.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12