• Ново
SUNLONG Соларни Езерцето Рефлектори IP68 со Светли 18 Led диоди со 3 Светилки Прилагодливи Агол Пејзаж Подводни Рефлектори Светла Водоотпорен за Езерцето Пејзаж Фонтана Roc

SUNLONG Соларни Езерцето Рефлектори IP68 со Светли 18 Led диоди со 3 Светилки Прилагодливи Агол Пејзаж Подводни

DEN 1079.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【☀Соларни Рефлектори】Овој Соларен Погон Место Светло е Направен од Крути Пластични , IP68 Водоотпорен Функција како Соларни загревачи на Вода Езерцето Светла ,Специјални Dustproof И Водоотпорен Третман , Може да Се стави Во Вода За Долго Време. 【☀Заштеда на енергија】Оваа Подводните Соларни Езерцето Светла Работа Автоматски од Мрак без Електрична Цена , Постојано Работи Над 12 Часот ако Соларен Панел целосно Наполнета во Сонцето.Соларни Светилки И Соларен Панел Може да Бидат Преместени Нагоре И Надолу, како Ви се Допаѓа. 【☀Светла Led диоди】Оваа Соларни Градинарски Светлина Доаѓа со 3 x Светилки Носителот на 90 Степен Прилагодливи, 6 Led диоди Warmwhite Боја Секоја Светилка , Не Блескави Очи. 【☀ Литиум Батерија】Заменливи Капацитетот на Литиум Батерија 2200m Ah 3.7 V Пре-инсталиран , ПОСЕБНО СОЛАРЕН ПАНЕЛ со Водоотпорен Приклучокот ,Долги продолжени Кабли да Те МЕСТО На Подводни Рефлектори, Освен во Омилени Места Отворен / Затворен. 【☀Лесна Инсталација】Инсталација и Услуга.Лесно Инсталирање или Отстранување во Минути.Не Електричар Цена Плаќаат.Парите Назад или Замена.

Особините

Купувачите избираат и

Божиќ Базен Оркестарот Светлина,Подводни Led Базен Светлина, Водоотпорен Када Светлина со 16 Бои за Риба Резервоарот,Вазна,

●Подобрување на премиум материјал : силна светлина трансмисија, силен притисок отпор, антипад и антиоц�

DEN 479.76