• Ново
Artechworks Криви Tufted Сомот Модерна Када Барел Двојка Троседот Стол Тапациран Каучот со Златни Метални Нозе Клуб Две Седишта Троседот за Живеење читална Спалната соба С

Artechworks Криви Tufted Сомот Модерна Када Барел Двојка Троседот Стол Тапациран Каучот со Златни Метални Нозе

DEN 471.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Елегантен Дизајн : Нашата единствена luxe акцент стол со метална база и контраст боја ткаенина infuses некоја исклучителна посветеност за да вашата главна мебел и да се создаде дека модерната пријатна атмосфера во вашиот дом и да се подобрува во околу décor.Цврстата Структура : Метални Нозе и дрвена рамка дневна соба чаир се совпаѓа со висока густина сунѓерот додадете стабилна и durablity на целата стол.Мулти-Funtional - Може да се користи во повеќе соба прилагодувања : како суета стол, облекување стол, акцентот чаир, од страна на стол, клуб стол.Тоа е совршен за декор вашата дневна соба, спална соба трпезарија, канцеларија и гостинската соба.Удобно Изградба : Тапациран поместена седиштето на дневна соба чаир ви нуди удобно седење искуство.Специјалниот дизајн, носи луксузен и софистициран изглед.Целокупната Мерење : 52.36"L x 27.95"W x 28.94"Х.

Особините

Купувачите избираат и