• Ново
LXLA Двојно Багаж Управување со Чевли Багажник,Багаж Решетката за Спалната соба,Гостинската Соба,Хотелот(Боја:Дрво Боја) (Боја : Бела)

LXLA Двојно Багаж Управување со Чевли Багажник,Багаж Решетката за Спалната соба,Гостинската Соба,Хотелот(Боја:Дрво

DEN 240.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРОИЗВОД : Хотел багаж багажник,еден вид на мебел за гостите да се стави на багаж,може да се стави количка случаи,ранци,облека,чевли,итн.МАТЕРИЈАЛ : Цврсто дрво материјал обоен,природни,еколошки,здрава,открива убавината на природата и оригиналност.ДИМЕНЗИИ : должина*ширина*висина-23.6*19.7*25.6 инч/60*50*65cm,ве молиме погледнете на сликата за детални димензии.ОДРЖУВАЊЕ : не дозволуваат директна сончева светлина,не премногу ладни или премногу жешки,премногу сува и влажна средина не е погоден за цврсто дрво за мебел.ИНСТАЛАЦИЈА : нема собрание,заврши со испорака на производи,подготвени за употреба.Боја : Бела.

Особините

Купувачите избираат и

Хотел Багаж Рек Сет од 2, Гостинската Соба Свитлива Куфер Управување со Чевли Полица, Двојно Дно Багаж Рек Спалната

▶[Товарот 100kg] : хотелот багаж решетката е направен од висококвалитет цврсто дрво, со зголемување на мат�

DEN 2076.00