• Ново
Проектор-Опрема лцд Проектор Таванот Планината за EPSON: EX9230, Про EX9240, VS260

Проектор-Опрема лцд Проектор Таванот Планината за EPSON: EX9230, Про EX9240, VS260

DEN 523.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Проектор Таванот Mount2.Проектор-Опрема месеци биле продадени во светот на ebay за години и да имаат 100% рејтинг на повеќе од 20. Сите потребни hardware3.Ние снабдување се што ви треба да се закачите на планината на вашиот лцд проектор и потоа се закачите на монтирање на плафон.За разлика од универзален планината, тоа е загарантирана да одговара на EPSON : EX9230, Про EX9240, VS260 проектор.БРЗА ИСПОРАКА : Сите проектор месеци испраќаат преку USPS Приоритет Пошта (2 до 3 дена услуга).Овој комплет е 100% комплетен; сите што ви треба е проектор.Загарантирана да одговара на EPSON : EX9230, Про EX9240, VS260 проектор.Поддржани од страна на ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА и 100% Пари Гаранција за враќање.Поставува проектор само 5" од таванот.КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Низок Профил, - го Намалува нивото на проектор 5" под ceiling100% Алуминиумски Дизајн Проектор-Опрема лцд проектор месеци се Најдобрите Светски Продажба на Алуминиумски Проектор Mounts NO СОБРАНИЕ БАРААТ Целосно да се Собраа Надвор од Box Fully Прилагодливи Планината - Може да Бидат Фино Подесени од Hand Quick Ослободување од Ceiling Precision Машински Aluminum White Прав Грб Finish Designed Специјално за Вашиот лцд Проектор - Брзо Завртки Право On Buy со Доверба : Нашата месеци се дизајнирани и произведени од страна на Проекторот-Опрема, LLC.БРЗА ИСПОРАКА : Бродови преку USPS Приоритет Пошта (2 до 3 дена услуга)на Овој планината не е универзален планината.

Особините

Купувачите избираат и

CJshop Проектор Стојат Проектор Планината Стојат Проектор Кат Штанд Носителот Прилагодливи Агол Проектори Стојат

Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.89 inches Product Боја:Black Prompt : 1.Проекторот Стојат �

DEN 1891.20