• Ново
SIOTI Камера Топла Чевли Адаптер за Монтирање, Камера Топла Чевли Планината, Флеш Чевли Планината (Топла Чевли да 1/4)

SIOTI Камера Топла Чевли Адаптер за Монтирање, Камера Топла Чевли Планината, Флеш Чевли Планината (Топла Чевли

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Универзална Компатибилност】Со топла чевли, топла чевли планината можат да работат со кул чевли на речиси сите камера модел (Канон,Nikon,Sony,Олимп,Fujifilm,Samsung,Pentax,Panasonic,Leica,итн.). 【Мулти Компатибилен】Од 1/4" внатрешна trhead и 1/4" надворешен навој, може да се работи со tripod или микрофон & флеш & мобилен телефон & акција камера.Боја : Топло Чевли да 1/4".

Особините

Купувачите избираат и

Тројно Ладно Чевли Планината, 180° Прилагодување Алуминиум Легура Тројно Ладно Чевли Продолжување Бар Универзална

Ладно Чевли Планината : Повеќе ладно чевли планината може да се прошири на микрофонот и да се пополни св�

DEN 861.60