• Ново
Селото Свеќа Дожд Големи Стакло Аптека Тегла Миризлива Свеќа, 21.25 оз, Сина

Селото Свеќа Дожд Големи Стакло Аптека Тегла Миризлива Свеќа, 21.25 оз, Сина

DEN 478.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мирисни Ноти На Свеж Дожд, Бергамот, Лили И Килибар.Чиста, Богати И Живописни Сина Храна Одделение Парафински Восок Fragranced Од Најдобрите Светски Миризливи Масла.Селото Свеќа е Пионер во Двојна Фитил Технологија Овозможува Поголема, во согласност Мирис Ослободување, Веќе Горат Време, па Дури И Восок Изгори Со Помалку Soot.Пакет Димензии : 11.8 L x 20.8 H x 12.4 W (сантиметри).Мирно Тивко По Нежна Дожд Има Начин На Инспиративна Одраз На Новите Чисти Светот.Дишење На чист Воздух, Ќе се Потсети На Она што Се Тука Сите Заедно Под Брзање На Вашиот Напорен Ден.Се Рекреираат Тоа Краток Момент На Спокојство Со Овој Смирувачки Свеќа, Која Комбинира Свеж Мирис На Паднатите Raindrops Со Лесни Цветни Ноти На Бергамот, Лили, И Килибар.Селото Свеќа е Повеќе Од 75 парична Казна Мириси се Обезбеди Најдобрите Во Дома Декор Со Нивната Способност За Подобрување на Животот е Моменти И да Додадете на пошироката околина На Било Простор за Живеење.Однесувајте Се Кон Себе На Селото Свеќа, Затоа Што Го Заслужуваат Најдоброто.Дожд нуди повеќе од мирис, создава расположение и ги поканува умот да размислуваат и да се вратиме на потивок момент.Ние го пресоздава задоволства - и поезијата – од паѓање дожд со свежи водни белешки, миризлива бергамот и лили, и топлината на килибар да фотографирате неустоимо романтична мирис.

Особините

Купувачите избираат и