• Ново
Сјајот Спојки Purses за Жените Вечер Чанти и Cluthes Размавта Плик Чанти Формално Свадба Партија Матурска Чанта

Сјајот Спојки Purses за Жените Вечер Чанти и Cluthes Размавта Плик Чанти Формално Свадба Партија Матурска Чанта

DEN 692.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Имате било какви прашања и предлози?Само да не контактирате преку е-маил.Нашата служба за корисници тим е секогаш се тука да ви помогне во решавање на проблемот во рок од 24 часа.Оваа спојки purses за жените е сосема одговара на вашата партија, гала, церемонијата, матурска, свадба прилика.【Бренд Гаранција】- АЛИ ПОБЕДА е Американски Бренд кој е поднесена во и регистрирани со U.Благодарение на отстранлив рамо синџир, оваа чанта може да се врши како спојки, или торба и крос-тело торба за hands-free опции.Тоа може лесно да се одржи вашата козметика, како што се шминка четки и усна стапови, женски хигиенски производи, мобилни телефони, паричници, очила за сонце и сите други мали потреби.Оваа Шармантна Сјајот Плик Спојки Вечер Торба е убав додаток на многу тимови, може да одговара не само формална облека, но, исто така, лежерни фармерки и маица.

Особините

Купувачите избираат и