• Ново
HUAXU Соларни Светилки Отворено Градина Оркестарот , Килибар Пукам Свет Стакло Lotus Декорација,Водоотпорен Сива Метал Цвет Светлина за Патио на Тревникот,Walkway,Tabletop,Зем

HUAXU Соларни Светилки Отворено Градина Оркестарот , Килибар Пукам Свет Стакло Lotus Декорација,Водоотпорен

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На трајни изградба и времето отпор на оваа градина соларни декоративни светлина обезбедува долготрајни резултати во повеќето временските услови, вклучувајќи ги и сончеви денови, врнежлив ноќ, светлина, ветер, пролет, лето, есен и зима, сите со одлични перформанси.Вие само треба да се стави на прекинувачот копче НА позиција кога за прв пат користите lotus отворено соларни градинарски Светлина, место во сончево место за да се апсорбира сончевата енергија и тоа ќе го задржи сјајна за 8 часа во текот на ноќта.Тоа исто така може да се користи како расположение осветлување за време на празниците, како што партии, банкети, годишнини, датуми, фестивали,свадби, Денот на Вљубените, Божиќ, и многу повеќе!.Големината е 9.лотос цвет тип соларни отворено декоративни осветлување,се претставува уникатен визуелен задоволство преку внимателна дизајн,користете топло бела LED светла,емитира мека, пријатна жолто светло,осветлен на ѕидот во вода бран на моделот.Помош оваа убава светлина,можете лесно може да се создаде неверојатно и релаксирачка средина.

Особините

Купувачите избираат и

Mobestech 2 ПАРЧИЊА Соларна Градина Удел Светла Соларни Сончоглед Светла Соларни Тревник Соларна Светилка Сончоглед

Целосна соларен погон, без дополнителна енергија поврзете или батеријата се потребни.Нека ви го корист�

DEN 479.76