• Ново
Dengofng Замав Крошна Маска, Тремот Горниот Капак Водоотпорен Замена на Делови Лето Замав Awning за Патио Отворено Градина Сонцето Сенка Покрив

Dengofng Замав Крошна Маска, Тремот Горниот Капак Водоотпорен Замена на Делови Лето Замав Awning за Патио Отворено

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина на : (Приближно) 191*120*18/23 cm.И тоа е снег-доказ и мраз-доказ во зима, сонцето-доказ во текот на летото, водоотпорен во дождливите денови, и таа има многу функции.УВ Заштита : градина замав крошна врвот се користи за прашина и sunshade заштита, која може ефикасно да се спречи ултравиолетови штета. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Замав рамка што е прикажано во слика само за демонстрација само, Не се вклучени.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Замав Додаток : Само се поврзе на замав капак на замав рамка и тоа нема да биде воодушевен од силниот ветер,Ова замав поклопецот е идеален за замена на сите стари, носи замав маска или како резервна.Мулти-функција : И тоа е снег-доказ и мраз-доказ во зима, сонцето-доказ во текот на летото, водоотпорен во дождливите денови,и таа има многу функции.Оваа замав маска е добра за замена на сите стари, носи замав маска или како резервна.Пространа и стилски замав крошна врвот е направен од водоотпорен 190 сребро-обложена полиестер тафт.Карактеристики : Материјал : 190 сребро обложени полиестер taffeta Color : црна, сива, зелена, beige Size : (Приближно) 191*120*18/23cm Package се Вклучени : 1 x PC Замав Крошна Cover Note : 1.Лулашката крошна врвни карактеристики на 4 засилен агол џебови за поддршка на покривот sturdily и тоа нема да биде воодушевен од силни ветрови.

Особините

Blue)) href=https:
//www./gp/slredirect/picassoRedirect.html/ref=sspa_dk_detail_8?ie=UTF8&adId=A09760913TSN6YZWG9MP2&qualifier=1638707797&id=4730022196933910&widgetName=sp_detail&url=%2Fdp%2FB08HY7BBBB%2Fref%3Dsspa_dk_detail_8%3Fpsc%3D1%26pd_rd_i%3DB08HY7BBBB%26pd_rd_w%3DLGr4y%26pf_rd_p%3D9fd3ea7c-b77c-42ac-b43b-c872d3f37c38%26pd_rd_wg%3D53hE3%26pf_rd_r%3DQBWSPS4X71ND672E3TB4%26pd_rd_r%3D5a47cac1-ad41-46e5-b2a8-cf5d0d404a3d%26smid%3DAYAQCA6J7ASI3> Swing Cushion Cover, Multiple Colour Swing Waterproof Cushion Replacement 3Seat Cha... 96

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12

Сомотски Триаголник Оптоварување Мека Перница Читање Назад Перница Софа Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница

Висок квалитет : перница изработена од памук, пополнување, меки и целосна, не е лесно да се деформира.Обе�

DEN 606.96