• Ново
Denghl Притисок На Пареа Автоматско Еспресо Кафе Создателот, Cappuccino Меур Машина Грав Мелница Млеко Пена Frother Мока Тенџере,Сина

Denghl Притисок На Пареа Автоматско Еспресо Кафе Создателот, Cappuccino Меур Машина Грав Мелница Млеко Пена

DEN 1550.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

▲Може да се направи на различни фенси coffees, со парична казна и мазна млеко пена, спарени со mellow еспресо, и комплетна фенси кафе е направен. ▲Издржлив, лесен за чистење, без мирис, нерѓосувачки челик е формирана од страна на еден-парче истегнување, без мирис е се емитуваат по греење, а на површината се третира со посебен процес, оставајќи никаква нечистотија и лесно да се чисти. ▲Нерѓосувачки челик пареа систем притисок на млеко пена е поголема густина, од нерѓосувачки челик материјал, нетоксични и лесно да се чисти, и на пареа големина може да се прилагоди. ▲Двоен контрола на температурата технологија, во соодветна подготовка температура, оригиналниот мирис на кафе во прав може да се приготвува на температура повеќе целосно, и нема да влијае на вкусот промени, обезбедување на арома на кафето во поголема мера. ▲Ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да ни испрати првата порака.Ние ќе одговориме во рок од 24 деловни часа и ќе ви даде задоволително решение.Боја : Сина.

Особините

Купувачите избираат и

Хамилтон Плажа Термички 10-Купот кафематот, Програмабилни, Конус Филтер, Флексибилни Подготовка, од Нерѓосувачки

На Хамилтон Плажа Програмабилни Термички кафематот знае како да се направи најмногу од вашиот омилен т�

DEN 1679.76

Автоматска подготовка на кафе мелница Преносни Електрични кафематот Нерѓосувачки Челик Еспресо Мока Кафе Тенџере

Моќност (W) : 480 W.Овој производ може да се реализира супер бас функција, и во прав е деликатна, која може да

DEN 4625.04