• Ново
Одвратна 73082 Тешки-Должност Копче за Заклучување, Внесете, Внатрешни 1/2-13, Класа 3Б, Надворешни 3/4-16, Класа 2A, C1215 Челик W/ SST 302

Одвратна 73082 Тешки-Должност Копче за Заклучување, Внесете, Внатрешни 1/2-13, Класа 3Б, Надворешни 3/4-16,

DEN 77.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Инсталиран со стандардни вежби и чешми.Лесна инсталација.Може да се користи во многу материјал : алуминиум, магнезиум и ладно валани челик.Лесно да се отстрани.Количината На (1) По Пакет.Одвратна Тешки-Должност Копче за Заклучување, Внесете, Стил : Заклучување, Единица Мерка : Инчен, 1/2-13 Внатрешната Нишка, 3Б Внатрешната Нишка Класа, 3/4-16 Надворешен Навој, 2 A Надворешни Тема Класа, Тело Материјал Детали : C1215 Челик со 302 Нерѓосувачки Челик Копчиња Материјал, Заврши Детали : Цинк Фосфат и Ferrocote 364-3 Масло, 0.62 Инчен Тело Должина, се Препорачува Инсталацијата BA-72500, Допрете Вежба Големина : 45/64 Инчен, 0.76 Инчен Контра Потоне Дијаметар, 3/4-16 Нишка Допрете Големина, 2 B Тема Допрете Класа, 0.68 Инчен Мин Тема Допрете Длабочина, 21/32 Инчен Отстранување Вежба Големина, 3/16 Инчен Отстранување Вежба Длабочина.

Особините

Купувачите избираат и

Сомотски Триаголник Оптоварување Мека Перница Читање Назад Перница Софа Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница

Висок квалитет : перница изработена од памук, пополнување, меки и целосна, не е лесно да се деформира.Обе�

DEN 606.96