• Ново
kilofly Среќен Бонсаи Мини Стаклен Садови Вредност Сет од 4, со 4 Мека Мрежа Дренажа Екрани

kilofly Среќен Бонсаи Мини Стаклен Садови Вредност Сет од 4, со 4 Мека Мрежа Дренажа Екрани

DEN 575.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Да се пополни вашиот дом со сосема нов освежување атмосфера дека само растенија може да понуди.Дефинитивно атрактивна објект кој вашиот дом потреби денес!.Тие се направи убаво декоративни елементи за да се прикаже како украси или centrepieces на вашиот windows или табели.Доаѓа со 4 мека мрежа дренажа екрани (Големина : 2 x 2 инчи).Голема Вредност - Содржи 4 стаклен бонсаи садови и 4 мека мрежа дренажа екрани како што е прикажано на слики.Голема Вредност - Содржи 4 стаклен бонсаи садови и 4 мека мрежа дренажа екрани како што е прикажано во images Perfect Стартер Садови - Сет на различни форми; Доволно за садници, кактус, succulents и мини бонсаи дрвјата да расте separately Decorative Предмети - Прави прекрасна табела декорација, прозорец украси и повеќе; исто така, Може да се користи како мини складирање садови за чување на клучеви, пари, пенкала, итн.Направени на одличен материјал, секој еден е внимателно направена со врвен квалитет керамички нозе со дренажа дупки.Украсни Предмети - Прави прекрасна табела декорација, прозорец украси и повеќе; исто така, Може да се користи како мини складирање садови за чување на клучеви, пари, пенкала, итн.Донесе свежина и зеленило во најелегантен начин, можете да со Среќен Бонсаи садови.

Особините

Купувачите избираат и

Еднорог Роденден Материјали Украси за Девојки Садови Најдобра Вредност Еднорог Партија Украси Собата за Создавање

Симпатична и незаборавен роденден : Симпатична еднорог садови ќе додадете повеќе забава за малата прин�

DEN 551.76

Ориз шпорет/комерцијални голем капацитет не-стап шпорет хотел ресторан кантина градилиштето крупните ориз шпорет

★ Материјал : црна кристал лагер, firewood ориз, 5слој композитни умрефрлија саќе нестап лагер ★Со steamer, може

DEN 663.12