• Ново
Рузмарин & Василиј Искусни Морска Сол SP9068

Рузмарин & Василиј Искусни Морска Сол SP9068

DEN 287.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Врвот Продавачот.Направени со Морска Сол.Совршен За Сите Месо И Зеленчук.Се Користи Како База За Било Сос Или Супа.Користете Искусни Сол Во Место На Табелата Сол Да Било Маринада.КАКО НАЈДОБРО ДА се КОРИСТИ За бришење едноставно drizzle живина, свинско месо или зеленчук со масло и посипете великодушно со Рузмарин & Василиј Искусни Сол.МАРИНАДА : Користете Искусни Сол во место на табелата сол да било маринада.

Особините

Купувачите избираат и