• Ново
Giantex Пропан Firebowl Колумна, 40,000 BTU Отворено Гас Оган Јама, Компактен Ledgestone Firepit Табела со Лава Карпи и Снег се Покрие

Giantex Пропан Firebowl Колумна, 40,000 BTU Отворено Гас Оган Јама, Компактен Ledgestone Firepit Табела со Лава

DEN 5951.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршена Декорација со Рустикален Стил : на наредени камен изгледа додава едноставен и рустикален стил на овој оган колона и мешавини и со различни дворот оркестарот стилови.Можете да имате забава со вашите пријатели или поминуваат слободното време со вашиот сродна душа, бидејќи ништо не може да поттикне најдлабоките страсти како потчукнување оган.Safe Горење без Чад : Различни од традиционалната bonfire кој произведува чад и смог, овој оган јама сад со топлина излез - 40,000 BTU ќе се обезбеди стабилна гори за романтична атмосфера.И печка на нашиот оган јама табела е сертифициран од страна на АДС, и целата машина е сертифициран од страна на ETL да се обезбеди безбедна и сигурна употреба.Издржливи т направи да се купи дополнителна опрема, како што се на батеријата, а Пропан цевка.Ние исто така, обезбеди покритие за заштита на оган јама маса од ветер или сонце.

Особините

Купувачите избираат и