• Ново
Althea Копчето Назад Среден Век Ткаенина Модерна Двојка (Исклучен Сина)

Althea Копчето Назад Среден Век Ткаенина Модерна Двојка (Исклучен Сина)

DEN 10187.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа двојка е голем плус за секоја соба во вашиот дом, не само дневната соба.Кој среден век дизајн со модерна агли, оваа двојка е и удобно и стилски.Уживајте во вашиот дом денес.Вклучува : 1 (Еден) Двојка.Димензии : 29.50"D x 51.50"W x 28.25"Х. Материјал : Ткаенина Бои се достапни во : Исклучени Сина, Исклучен Портокал, Исклучен Виолетова, или Сива.Нога Материјал : Бреза Нога Крај : Браун Светлина Собранието Е Потребно.Affordably цени така можете да добиете два пати во стил без удвојување на вашиот буџет.Квалитетот на изградба и издржливи ткаенини направи за солидна, долгорочни односи.Исти се поставува на располагање, или да се меша и натпревар различни стилови или ткаенини за да креирате ваши сопствени комбинација.Боја : Исклучени Сина.

Особините

Купувачите избираат и