• Ново
Еверест Багаж Спортски Опрема Кеса - Големи, Црна, Црна, Една Големина

Еверест Багаж Спортски Опрема Кеса - Големи, Црна, Црна, Една Големина

DEN 247.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пространа duffel торба со zippered clamshell отворање, спротивно на цевки, и двоен zippered страна прегради со мрежа џебови.Приклучи се кука и јамка врвот рачки и отстранлив/прилагодливи крст-телото на рака со поместена рамо.Боја : Црна Дали на локалните crossfit салата или рекреација центар, нашата спортска опрема торба ќе се приспособат на вашиот опрема.Од кошарка, тениски рекет, или промена на облека, да бидат подготвени за секоја активност твоето срце желби.

Особините

Купувачите избираат и