• Ново
Yaheetech 6.6 ft Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет Тешки Бранеа Никел Стрелка Штала Вратата Хардвер за Полнење за 36- 40 Широк Една Врата Панел, Лесно да го Инсталирате,

Yaheetech 6.6 ft Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет Тешки Бранеа Никел Стрелка Штала Вратата Хардвер за

DEN 1471.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

????Компатибилен Вратата Големина ширина : 36-40".Г.W. : 15.7 lb. 1 6.6 ft песна (2x3.3ft),. 2 стрелка ремени со ролки,. 2 вратата затки,. 1 кат водич,. 5 ѕид изолација,. 2 анти-префрли блокови.Сите потребни завртки, навртки, и подлошки,.Хардвер само, не вклучува вратата.Тешки-должност ролки направени од Polyoxymethylene Пластика (ПОМ) да се осигура вашата врата глајд модели по должината на патеката непречено и без бучава.Направена од 3/16" дебел метал со брусен никел заврши, ова лизгање штала вратата хардвер за полнење може да се пофали одлична отпорност-отпор, сила и издржливост.Две стрелки ремени може да се одржи до 220lbs!.

Особините

Купувачите избираат и

Сомотски Триаголник Оптоварување Мека Перница Читање Назад Перница Софа Кревет Канцеларија Стол Остатокот Перница

Висок квалитет : перница изработена од памук, пополнување, меки и целосна, не е лесно да се деформира.Обе�

DEN 606.96