• Ново
Florensi Медитација Перница (16x16х5), Големи Сомот Медитација Перница, Премија Јога Перница за Жените и Мажите, Јога Перница, Медитација Перници за Седи на Подот, Buckwheat Мед

Florensi Медитација Перница (16x16х5), Големи Сомот Медитација Перница, Премија Јога Перница за Жените и Мажите,

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа, исто така, може да биде едноставно да се користи како кат перница или стол.Нашата голема медитација кат перница е совршен за вашата дневна јога рутински или како туристички медитација перница.Buckwheat трупот лесно може да се додадат или да се отстранат од нивните торбичка во внатрешноста на перница за да ја прилагодите перница висина 1" пена, се додава за да се обезбеди дополнителна удобност за продолжен јога и медитација сесии.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12