• Ново
Kari Traa Жените Alelam Долг Ракав Топ - Лесни Baselayer Merino Волна Кошула

Kari Traa Жените Alelam Долг Ракав Топ - Лесни Baselayer Merino Волна Кошула

DEN 1246.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Машина За Миење.ЗА ДЕВОЈКИ, СО ДЕВОЈКИ - Спортски дизајниран да се вклопуваат во женското тело совршено.Нашите baselayers се дизајнирани со помош на телото-мапирање и треба да се носи следната-на-на кожата.За оптимално топлина, ние препорачуваме изборот на вашата нормална облека големина.Ако сакате отворени се вклопуваат треба да се обратите до една големина.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење ладно.Висат сува.Не користите ткаенина омекнувач.ДОДВОРУВАЊА ДИЗАЈН - На Alelam Долг Ракав е нашата најсветлите baselayer е високо дише има 4-начин се водат за еден тенок и сит се вклопуваат и да е неверојатно мека и мора да се има за сите сезони.ДВИЖЕЊЕ & BREATHABILITY - Нашиот долг ракав волна кошула е прекрасно мека на кожата дише, и природно мирис-отпорни.ГАРДЕРОБА ОМИЛЕНИ - Совршено лесна конструкција од мека, 100% Merino волна за најдобар изолација кога пешачење, скијање или други пролет активности.СУПЕРИОРЕН се ВКЛОПУВААТ и се ЧУВСТВУВААТ - задниот дел на кошулата е изградена со мрежа за да помогне во одржување на телесната температура кога се активни.Шевовите дизајниран да помогне да се спречи chafing за удобно се вклопуваат.

Особините

Купувачите избираат и

Zhangl 2.4 G РК Деформација Инженеринг Возило,Багер Депонија Камион Миксер,Далечински Управувач Електричен Трансформатор

✿【Подигање на капацитетот】Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мер�

DEN 2949.12