• Ново
Барон Пламнал Топла Сос, 155g (5.5 мл)

Барон Пламнал Топла Сос, 155g (5.5 мл)

DEN 286.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Огнен црвен сос користење на Виски Хаубата пиперки и зачини направени во Св. Луција, Западни Инди.Ова се најжешките на баронот опсег и голем contenter за употреба на пржени јајца или во Крвава Марија.Високо вкус на црн пипер сос кој се фокусира повеќе на топлина како што тоа го прави на вкус.Со пресврт на свеж лимонов сок, оваа комбинација на Скоч Хаубата Пиперки, зачини и лимонов сок е сигурен да ги задоволи оние екстремната топлина оние кои бараат работа.Барон Храна - Начин на живот ..спектар на вкусови!.Објектот е заградена да ја заштити содржината во внатрешноста.

Особините

Купувачите избираат и