• Ново
Амазон Основите 12 Пакет AAAA Високи Перформанси Алкални Батерии, 3-Годишен рок на траење

Амазон Основите 12 Пакет AAAA Високи Перформанси Алкални Батерии, 3-Годишен рок на траење

DEN 1003.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

AAAA алкални батерии испорача сигурен моќ да широка палета на уреди.Вклучува 12-пакет на AAAA 1.5 volt високи перформанси алкални батерии.Идеален за игра контролори, играчки, рефлектори, дигитални камери, часовници, и повеќе. 3-годишен рок на траење; продавница за итни случаи, или да ги користите веднаш.Меркур и кадмиум слободни.Забелешка : овие батерии НЕ се батерија; за обновливи опции, проверете Основите акумулатори.Опис на производот Основите 12 Пакет AAAA Високи Перформанси Алкални Батерии, 3-Годишен рок на траење Од Производителот Основи.

Особините

Купувачите избираат и