• Ново
Ariat FR Основна Работа Мажите е Класичен Долг Ракав Копчето Надолу Кошула

Ariat FR Основна Работа Мажите е Класичен Долг Ракав Копчето Надолу Кошула

DEN 1629.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 88% Памук, 12% Најлон.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ги исполнува Опасност Категорија на Ризик оценка на HRC 2. Номинална над 9 во Лак Термички Перформанси Вредност ATPV 9.5. FR Трајни мека twill што е удобно против вашата кожа.Јасно означени за БЗР барањата како FR и HRC2. NFPA 70 E и NFPA 2112. Надвор од овој свет перформанси што стои до опасни услови.Направени од издржлив, мека пламен отпорни twill што е удобно против кожата.На копчето надолу предната има левата страна на градите џеб.Поголема рака мобилност технологија држи риза ракав надолу и продолжен inseam изградба подобрува опсегот на движење.Продолжен inseam изградба подобрува опсегот на движење.По завршувањето детали вклучуваат прилагодливи ракави.HRC2, ATPV 9.5, NFPA 70 E, NFPA 2112 оценет.

Особините

Купувачите избираат и

Роки Мажите Термички База на Горниот Слој (Долго Јован долна облека Кошула) Изолирани за Надворешна Ски Топлина/Екстремен

Машина За Миење.Да ЗАПРЕ ДОСАДНИ ЗАЧЕСТЕНОСТА Плус, тие крајот постојано чешање заеднички со старата шк

DEN 455.76

Роки Мажите Термички База на Горниот Слој (Долго Јован долна облека Кошула) Изолирани за Надворешна Ски Топлина/Екстремен

Машина За Миење.Да ЗАПРЕ ДОСАДНИ ЗАЧЕСТЕНОСТА Плус, тие крајот постојано чешање заеднички со старата шк

DEN 455.76

TiaoBug Деца Девојки Фитнес, Јога Спортски Градник За Обука Градник Спортски Танц Култури Блузи Тренингот Резервоарот

Патент затворање.Рака Мие Само.Сечење на врвот е изработен од полиестер и spandex материјал, рака мие.Многу

DEN 143.76